حقايق مهم در مورد اقامت خود حمایتی از زبان کارشناسان

حقايق مهم در مورد اقامت خود حمایتی از زبان کارشناسان

حقايق مهم در مورد اقامت خود حمایتی از زبان کارشناسان

Blog Article

تا اینجا با مبحث مراحل درخواست و دریافت اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی آشنا شدید و پیشنهاد می کنیم تا انتهای پست مهاجرت به فرانسه از طریق خود حمایتی با ما همراه باشید. بعد از گذشت ۵ سال ، اقامت والدین نیز به اقامت پنج ساله یا اقامت دائم در اتحادیه اروپا تبدیل خواهد شد و بعد از آن طبق قوانین مهاجرتی کشور فرانسه ، میتوان برای دریافت پاسپورت این کشور درخواست داد . و پس از این پنج سال بعد از اینکه بررسی های لازم در خصوص صلاحیت شرایط متقاضی انجام شد به او اقامت دائم داده می شود مدت زمان دریافت خود حمایتی کشور فرانسه حدودا دو ماه خواهد بود .


نه خطا درباره اقامت خود حمایتی که شما بايد هميشه از آن دوري کنيد

نکته مهم : قبل از اینکه فرد متقاضی بتواند اقامت خود حمایتی کشور فرانسه را بگیرد باید در ابتدا با یک ویزای توریستی وارد کشور فرانسه شده و در این کشور خانه ای اجاره بکند تا بتواند کارت اقامت دریافت کند . اینکه میزان تمکن مالی شما چقدر باشد بستگی به سفارت کشور مقصد و نوع ویزای شما دارد، اما به شما توصیه می کنیم موجودی حسابتان کمی بیشتر از مقدار تعیین شده باشد. مطمئناً استثنائات بسیاری ازجمله لهستان و بلغارستان وجود دارند، اما اگر میخواهید در اروپای غربی زندگی کنید، باید انتظار داشته باشید که برای نیازهای اساسی همچون لباس، غذا، املاک و مستغلات بیشتر هزینه کنید.


توجه کرد که در این نوع اقامت ، فرد اجازه کار در فرانسه را ندارد ، بنابراین فرد باید اطمینان حاصل کند که بدون کار کردن ، می تواند هزینه های زندگی اش در فرانسه را تأمین کند . 4. پس از آن باید مدارکی که برای تمکن مالی کشور سوئد نیاز است را تهیه کنید. باید گفت خیر . باید بدانید که زندگی در کشور فرانسه استاندارد های بسیار بالایی را دارد و این امر برای مهاجران بسیار جذاب است . بنابراین فردی که دارای این امتیاز است می تواند به راحتی اقامتی به نام اقامت تمکن مالی را برای خود فراهم کند. که شما می توانید در این زمینه با مشاوران مجموعه رستاگشت تماس گرفته تا از اطلاعات کافی و راهنمایی هایی مناسب بهره مند شوید .


در مراحل دریافت اقامت از طریق خود حمایتی و داشتن تمکن مالی کافی و مناسب دیگر فرد نیازی به سرمایه گذاری و کارآرفرینی ندارد . روش خود حمایتی کشور فرانسه برای جوانان زیر سی سال که حداکثر سرمایه آنها چهل هزار یورو یا کمتر می باشد ، تحت هیچ شرایطی توصیه نمی شود . مدت اعتبار اقامت تمکن مالی فرانسه در ابتدا برای سرپرست خانواده و همسر یک سال می باشد و برای فرزندان زیر ۱۸ سال خانواده پینج سال خواهد بود .


اقامت بازنشتگی

نمودار زیر روند این شاخص را نمایش می دهد. در یک نگاه، اکثر افراد این طور فکر می کنند که این موضوع از سوی سفارت فرانسه در ایران قابل پذیرش است، اما به دلیل بالا بودن نسبی هزینه های شرکت در دوره های زبان خارج از کشور، معمولاً افسر سفارت به تصمیم متقاضی برای ادامه تحصیل در فرانسه شک کرده و ممکن است درخواست ویزای تحصیلی فرانسه را رد کند. اگر شخصی به دلیل داشتن ملیتی خاص مورد آزار و اذیت قرار گیرد، با مراجعه به اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی در کشور مقصد، فرد میتواند درخواست پناهندگی دهد. پس از مطالعه این پست خواهید دانست که آیا خرید پاسپورت ارزان برای شما مناسب است یا خیر، همینطور شما مطلع میشوید کدام طرح برای وضعیت شخصی شما مناسبتر است و چگونه میتوانید با راحتترین شیوه پاسپورت دوم را کسب نمایید.


در روش خودحمایتی کشور فرانسه نیازی نیست فرد پولی را به کسی پرداخت کند و فقط باید نشان دهد این پول به اندازه سه ماه در حسابش وجود داشته و پس از دریافت حساب بانکی می تواند پول را پرداخت کند . متقاضی پس از گذشت این دو سال و ارائه جدیدی از تمکن مالی و حساب بانکی خود، در صورت تایید آن، می تواند برای 3 سال دیگر اقامت خود را تمدید کند. مقدار مبلغ مورد نیاز در حساب فرد موجود باشد یعنی داشتن تمکن مالی مناسب .


ویزای تمکن مالی اروپا

این روش برای افرادی که قصدشان فقط گسترش تجارتشان در اروپا است ، بسیار مناسب خواهد بود . این مسئله باعث میشود زندگی در اروپا بسیار آموزشی باشد و مزایا و معایب مهاجرت به اروپا بهصورت کلی، خوب جلوه کند. در این روش و اخذ اقامت آن نیاز به داشتن مدرک زبان نخواهد بود . این نوع روش دریافت اقامت در کشور فرانسه تا ۵ مرتبه و در هر سال اقامت باید تمدید شود . باید دانست که ارائه یکی از مدارک گفته شده در صورتی که درآمد مورد نیاز برای تمکن مالی را ثابت بکند ، کافی خواهد بود و دیگر و نیازی به تمامی مدارک نخواهد بود . علاوه بر رفاه اجتماعی ای که در کشور اسپانیا وجود دارد مزایای بسیار دیگری به واسطه دریافت اقامت این کشور برای فرد متقاضی وجود خواهد داشت که در روش خود حمایتی کشور فرانسه نیز همانند سایر روش های اخذ اقامت این کشور ، مزایای مخصوص به خود را دارد .اقامت خود حمایتی اروپا

در صورتیکه این یادداشت برای شما مفید مقاله کامل است و مایل به کسب اطلاعات بیشتر هستید به توضیحات بیشتر سری بزنید.

Report this page