حکایت عجیب در مورد خرید آپارتمان در اسپانیا

حکایت عجیب در مورد خرید آپارتمان در اسپانیا

حکایت عجیب در مورد خرید آپارتمان در اسپانیا

Blog Article

تشابه فرهنگی و آب و هوایی کشور اسپانیا با کشور عزیزمان ایران سبب گردیده است سالانه افراد مختلفی برای دریافت اقامت این کشور اقدام نمایند. شهروندان و مقیمان بیشتر کشورهای اروپایی از امکانات زیادی برخوردار هستند و به موجب توافق نامههای صورت گرفته میان کشورهای اروپایی همچون عضویت در اتحادیه اروپا، پیمان شنگن و منطقه یورو میتوانند از سیاستهای یکپارچه قاره اتحادیه اروپا استفاده کنند و به راحتی با جهان تعامل داشته باشند. در صورتیکه شما قصد دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک برای خود به همراه خانواده را دارید، ملک خریداری شده باید ضمن داشتن ارزش حداقل 500.000 یورو، برای زندگی تمام اعضای خانواده نیز از نظر متراژ و امکانات مقرون به صرفه باشد. پس از طی مراحل فوق، باید مدارک ضروری جهت ارائه درخواست اقامت را به همراه سند ملک خریداری شده به سفارت اسپانیا در ایرن، ارائه دهید. میزان تمکن مالی که به دولت یونان نشان میدهید نیز باید به ازای افراد مجرد 30000 یورو و اشخاص متاهل 40000 یورو باشد. در روش تمکن مالی شرط حضور در اسپانیا بدون اجازه کار وجود دارد و مختص افرادی است که بتوانند نشان دهند از محل کسبوکار، سرمایهگذاری یا هر منبع دیگری درآمدی برابر حداقل چهار برابر شاخص درآمد فعلی در اسپانیا برای متقاضی اصلی که در حال حاضر ۲۵۰۰ یورو در ماه و برای دیگر اعضای خانواده ۵۵۰ یورو در ماه را دارند. هزینههای دیگری نیز وجود دارند از قبیل هزینههای حقوقی که در منطقه معمولاً 1% قیمت خرید بعلاوه VAT است. امکان اخذ اقامت اروپا بدون شرط حضور در برخی از کشورهای اروپایی وجود دارد.


همه نکات حياتي در مورد خرید ملک در اسپانیا

خرید ملک در کشورهای یونان و پرتغال روش محبوبتری میان سرمایه گذاران است، چرا که علاوه بر احتیاج به سرمایه کمتر، فرآیند گرفتن اقامت در این کشورها نیز ساده تر است. البته این روش سخت تر از طریقه های دیگر همچون سرمایه گذاری در اروپاست. مخارج تحصیل و زندگی در اسپانیا به نسبت ایران حدود ۴۶٫۶ درصد بالاتر برآورد شده است و البته به نسبت برخی از کشورهای اروپایی دیگر پایینتر است. البته تا هنگامی که ویزای مولتی شما به اقامت تبدیل نشود، اجازه فعالیت اقتصادی در اسپانیا نخواهید داشت. اقامت اخذشده کشور اسپانیا و اقامت اتحادیه ی اروپا است که باکارت اقامتی دریافتی، امکان سفر بهتمامی کشورهای عضو شنگن را خواهید داشت. در برخی موارد، مجوز قانونی برای ساخت به دست نیامده و املاک درنهایت توسط دولت محلی خراب میشوند. بررسی کنید که مجوز برنامهریزی با استعلام در تالار شهر دادهشده است. در ادامه به بررسی مزایا، محدودیتها، مدارک لازم، طول مدت فرآیند و شرایط تمدید اقامت اسپانیا با خرید ملک خواهیم پرداخت. سالانه دانشجویان زیادی برای تحصیل در دانشگاه های معتبر اسپانیا وارد این کشور می شوند چرا که هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور همانطور که خاطر نشان شد به نسبت کشورهای دیگر پایینتر است. با دریافت کردن پذیرش در طرح کارآموزی آوسبیلدونگ آلمان، میتوانید در 1 موسسه آموزشی فنی و حرفهای آلمان به کارآموزی بپردازید و علاوه بر آموزش بابت کاری که انجام میدهید به شما حقوق پرداخت خواهد شد.


با تحصیل در کشورهای اروپایی با نحوه زندگی و فرهنگ مردم آن کشور آشنا میشوید، مهارت زبانی خود را تقویت میکنید و با تحصیل در نظام آموزشی یک کشور اروپایی، امکان یافتن کار در اتحادیه ی اروپا افزایش خواهد یافت. بااینحال، برای 1 سبک زندگی شهری، به کلانشهرهای بزرگ مانند سویل و مالاگا نگاه کنید. سواحل مشهور در والنسیا شامل La Malvarrosa، ال سالر، بندر ساپلیایا، ساگوونتو و کالرا در شمال کاستا بلانکا است. این بندر همچنین میزبان خیل عظیمی از رستورانهایی است که باافتخار غذاهای دریایی سرو میکنند. بهطور متوسط قیمت ملک بین سالهای 2008 و 2014 با 30 درصد کاهشیافته است، اما این روند در حال افزایش است که یکبار دیگر املاک اسپانیا را به 1 سرمایهگذاری خوب تبدیل میکند. آیا در مدت پنج سال اولیه، محدودیتی برای سفر به کشورهای دیگر وجود دارد؟ اسپانیا جمعیتی حدود ۴۵ میلیون نفر دارد و هشتمین اقتصاد بزرگ دنیا به جساب می آید. شهرت فرماندهی برای tapas عالی، محلههایی مانند San Pedro del Pinatar و Mil Palmeras با پیادهروی کوتاهی از سواحل شنی به ساحل الهی جنوب شرقی برخوردارند.


رموز شوکه کننده خرید خانه در اسپانیا

نشستن در خط ساحلی جنوب شرقی اسپانیا، بلوارهای درخت نخل، سواحل خیرهکننده، آبوهوای مطبوع و ترکیبی کامل از تأثیرات مدرن و سنتی، نادیده گرفتن چیزهای زیادی است. منطقه کاتالونیا، ازجمله مکانهای مشهور مانند Costa Brava، همچنان محبوبترین منطقه ساحلی برای اجاره و خرید ملک است، اما املاک این منطقه از قیمت بالایی برخوردار است. تابستانهای گرم و خشک اندلس که تمام نقاط جنوبی آن را پوشانده است، شهرت آن را بهعنوان 1 مکان ایدئال برای تعطیلات ساحلی توضیح میدهد، اما اهمیت دوم آن درباره گردشگری این منطقه، صنعت ماهیگیری قوی آن است. خدمات یک دفتر اسناد رسمی ازنظر قانونی برای تکمیل فروش ضروری نیست؛ اما در خیل عظیمی از وامهای مسکن توصیه و موردنیاز است. در واقع این 1 موقعیت ایده آل است، شما پنج سال سرمایه گذاری با سود 3% میکنید، پس از 5 سال، هم پولتان را پس میگیرید هم شهروندی اروپا را به دست میآورید. در این میان تحصیل پزشکی در کشورهایی همچون قبرس، استونی، اسلوواکی، چک، لهستان، بلغارستان و ترکیه بسیار محبوب هستند. تحصیل در دوره های زبان یکی از شیوههای محبوب و رایج برای تحصیل در اتحادیه ی اروپا محسوب میشود. این موضوع اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت و ایجاد شغل یکی از رایج ترین شیوه های دریافت اقامت اروپاست. یکی از راه های بسیار رایج برای دریافت اقامت بیشتر کشورهای جهان، ازدواج با اتباع آن کشورهاست. یکی از محبوبترین زمینههای تحصیل برای ایرانیان، تحصیل پزشکی در اتحادیه ی اروپا است. به هر حال اگر این مطلب برای شما کاربردی بوده و این مقاله مورد پسند شماست و میخواهید اطلاعات بیشتری در این مورد بدست آورید به توضیحات بیشتر مراجعه کنید. مجموعه وکلای مهاجرت ایران با استفاده از بهترین وکلا ، کامل ترین سرویسها را در این خصوص برای شما در نظر دارد.

Report this page