خرید خانه در اسپانیا - سوالها و جوابها از زبان متخصصین

خرید خانه در اسپانیا - سوالها و جوابها از زبان متخصصین

خرید خانه در اسپانیا - سوالها و جوابها از زبان متخصصین

Blog Article

کارت اقامت اولیه برای یک سال اعطا می شود (یا چنانچه به اسپانیا سفر کنید 2 سال) ، که می تواند هر پنج سال تمدید شود ، و سپس برای پنج سال دیگر دوباره تمدید می شود. برای خرید ملک در اسپانیا، موسسه ثبت VIP با برخورداری از دفاتر تخصصی در تهران و بارسلونا تمام خدمات لازم را از مشاوره های اولیه تا عقد قرارداد خرید ملک را برای شما انجام می دهد. اگر وام لازم باشد آنگاه شرکت ارائه دهنده وام برای تأیید وام 1 ارزش گذاری رسمی انجام خواهد شد. پروژه های آماده تحویل، بالطبع دارای قیمت نسبتا بالاتری می باشند و ممکن است در سقف بودجه ای که شما برای سرمایه گذاری خود انتخاب نموده اید نگنجد، لذا در چنین حالتی انتخاب ملک مساعد از میان گزینه های پیش فروش بسیار منطقی و با صرفه است. با توجه به اینکه همانند هر کشور دیگری می باید مراحل قانونی متفاوتی طی شود، لذا شما برای طی مسائل قانونی معامله خود نیازمند مراجعه به مراکز خاص و انجام برخی تشریفات اداری مربوط به آن هستند. پس از انجام مراحل بعد در سفارت اسپانیا، درخواست شما تائید می شود و می توانید برای اخذ مجوز اقامت و کارت هویتی خود اقدام نمایید.


خرید ویلا در اسپانیا

در صورت خرید ملک برای شرکت مشاورین سئونسا دلیل افتخار خواهد بود تا پذیرای شما در اسپانیا باشد. دور بودن از وطن : ایرانیانی که به کشور های خارجی مهاجرت می کنند بزرگترین درد و آزاری که آن ها متحمل می شوند مربوط به دوری از وطن و دیار خود است. یکی از ویژگی های جذاب اسپانیا برای سرمایه گذاری در بخش املاک، همانگونه که عنوان شد، ارزانتر بودن قیمت املاک آن است. لتونی: اقوام غیر اتحادیه ی اروپا برای دریافت شهروندی و اقامت در این کشور میبایست اموالی به ارزش ۳۲۷ هزار دلار یا بیشتر برای ویزای طلایی کشور خریداری کنند. بر اساس قوانین اسپانیا، هر تبعه خارجی میتواند از طریق خرید ملک در هر یک استانها و یا جزایر تابع دولت پادشاهی اسپانیا، اقامت این کشور را اخذ کند. در نتیجه برای اقامت دائم اسپانیا خرید ملک ضروری است و با خرید ملک شرایط خود را برای اقامت دائم فراهم می کنید و بر حسب شرایط و توانایی های شخص متقاضی گرفتن اقامت متغیر است.


بهترین گزینش شما این است که با 1 مشاور حقوقی دو زبانه اسپانیایی-انگلیسی که از سیستم داخلی مطلع بوده و می تواند با بررسی مدارک و قراردادها از طرف شما خیالتان را راحت نماید مشاوره نمایید. ضمانت امنیت خانواده: داشتن یک “برنامه B” در زمان بی ثباتی اقتصادی یا سیاسی ذهن شما را راحت می کند. چنانچه این یادداشت برای شما آموزنده است و علاقه دارید در زمینه بیشتر بدانید برای کسب اطلاع بیشتر درباره این مطلب به وبسایت ما سری بزنید.موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل با استفاده شایسته از بهترین کارشناسان ، تخصصی ترین سرویسها را در این زمینه برنامه ریزی میکند. با این حال، این موضوع اسپانیا مناطق لوکس مختلفی نیز دارد که قیمت ملک در آنها بالاتر از حد متوسط قیمت در این کشور است. به گزارش ایسنا ، روزنامه شهروند نوشت : تصاویر رنگا رنگ از خانه های زیبا و مجلل خارج از کشور ، چشم اندازهای باشکوه روبه دریا و کوهستان ، کمترین فاصله به مراکز اصلی شهر و دانشگاه ها و مهم تر از همه گرفتن حق اقامت . یکی از مزایای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در اسپانیا این است که متقاضیان می توانند بدون هیچ محدودیتی اقدام به این نوع سرمایه گذاری نمایند و نیازی نیست اشخاص حتما تبعه کشور های عضو اتحادیه ی اروپا باشند. برای اخذ اقامت در کشور اسپانیا از طریق خرید ملک در ابتدا باید شخص ملک مورد نظر خود را که دارای ارزشی در حدود ۶۰ هزار یورو میباشد را در هر 1 از ایالات کشور اسپانیا خریداری کرده و در انتهای سال باید ثابت کند که این ملک در مالکیت خود او هست متقاضی می تواند مالکیت منافع ملک خریداری شده را از طریق اجاره به شخص دیگری واگذار کند.


اصول انکار نشدنی خرید ملک در اسپانیا

واقعاً ساده است. روند درخواست ویزا به سبب سرعت و وضوح آن شناخته شده است ، متقاضیان می توانند از مزایای اصلی ویزای طلایی با خرید ملک برخوردار شوند. 2. باید پیش از خرید یک شماره NIE شماره فردی مالیات اسپانیا کسب شود.این کار ساده است اما محتمل است زمان بر باشد در نتیجه آن را برای آخرین لحظه نگذارید. تصویب و اجرای قانون جدید وام مسکن در ۳ ماه اول سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است به طوری که بر اساس گفته مقامات ،اثرات آن در نیمه دوم سال خواهد بود بعلاوه افزایش اعتماد مصرف کننده و افزایش امنیت گرفتن کننده اعتبار بانکی از عواقب بر جسته این قانون میباشد. در اسپانیا در صورتیکه بتوانید برای درآمد و دارایی های خود مدرک ارائه نمایید، اخذ کردن وام آسان است.برای خارجی ها ، مبلغی که بانک ها ارائه می نمایند می تواند تا 100% ارزش خرید باشد که امروزه این مسئله برای متقاضیان خرید که محل اقامت آنها کشور کشورمان باشد بسیار مشکل است. اقامت اخذ شده، اقامت دائم کشور اسپانیا است و با کارت اقامتی کسب شده امکان سفر به تمامی کشورهای عضو شنگن را خواهید داشت. البته این قانون شامل اتباع سایر کشورهای اتحادیه ی اروپا نمی شود، زیرا اتباع هر یک از کشورهای اتحادیه اروپا، بخاطر داشتن ویزای شینگن اجازه زندگی در تمامی کشورهای اروپایی را دارند. اسپانیا گرچه کشور کوچکی نیست ولی تنها با 2 کشور دیگر اروپایی یعنی فرانسه وپرتغال همسایه است .

Report this page